De laatste maanden heb ik eerlijk gezegd vaker niet dan wel makeup gedragen. Als ik het huis niet uit moet hou ik het op alleen skincare en daar is mijn huid me dankbaar voor. Maar als ik ergens heen ga of heb afgesproken met vrienden, draag ik meestal wel makeup. Gewoon omdat ik het fijn vind om te doen. De laatste periode ga ik voor een natuurlijk uitziende look en ik laat graag zien wat ik daarvoor het liefst gebruik.
BEAUTY FAVORIETEN
De producten die ik het vaakst gebruik zijn zonder twijfel allemaal favorieten van mij en ik zie ze nog niet meteen uit mijn collectie verdwijnen. Stuk voor stuk vind ik ze fijn in gebruik en een mooi resultaat geven zonder dat ik er al teveel moeite voor moet doen.
Skincare voor het aanbrengen van makeup:
Serum Vegetal Gladmakende Dagcreme – Yves Rocher
Abyssinian Oil Facial Activating Mist – Beauty Kitchen
Makeup:
Primer en Setting Spray: Prep+Prime Fix+ Coconut – MAC
Foundation: HD Liquid Coverage Foundation 010 Light Beige – Catrice
Concealer: Conceal & Define C1 – Makeup Revolution
Poeder: Ready Set! Go True Translucent Finishing Powder – Lottie London
Bronzer: Luminous Matt Bronzing Powder 02 Hello Sunshine – Essence
Highlighter: Shimmer Brick Beige – Bobbi Brown
Wenkbrauwpotlood: Eye Brow Stylist 020 Date With Ash-Ton – Catrice
Wenkbrauwgel: Brow Plumper Transparent – L’Oréal
Oogschaduwbasis: Eyeshadow Primer Potion Eden – Urban Decay
Oogschaduw: Bronzer & Highlighter
Highlight wenkbrauwbot & binnenste ooghoek: Velvet Matt Eyeshadow 010 Vanillaty Fair – Catrice
Oogpotlood: Waterproof Eyeliner Zwart – Hema
Mascara: EyeCatching Extreme Volume – Bourjois
Doorstreepte producten zijn niet langer verkrijgbaar
DE LOOK
Een hele lijst producten op een rijtje, I know. Maar toch vind ik het er niet too much uitzien, veel hangt natuurlijk af van hoe je het aanbrengt. Soms kies ik er voor om alleen concealer te gebruiken en geen foundation, afhankelijk van waar ik zin in heb. Ik ben zelf maximum een kwartiertje bezig met het aanbrengen van deze makeuplook.
Over de lipstick heb ik hierboven niets gezegd, maar dat is eigenlijk omdat ik vaak voor een ander kleurtje ga. Op de foto’s hieronder draag ik de Rouge Velvet The Lipstick (review) in de kleur 13 Nohalicious van Bourjois. Over het algemeen ga ik meestal voor een nude lipkleur, maar met een rode lipstick ziet deze look er meteen heel anders uit!
Welke producten zijn jouw musthaves en hoe ziet jouw go to look eruit?
xx. Isabelle