Hema heeft in het begin van de lente enkele hele mooie beautyproducten uitgebracht, waaronder de Soft Matt Lipbalms (review) en deze Fabulous Fluid Lipsticks die ik vandaag voor jullie review.
Er zijn in totaal maar liefst 12 kleurtjes van deze Fluid Lipsticks verkrijgbaar bij Hema. Ik koos er de 5 uit die mij het meest aanspraken.
In België betaal je € 5,50 voor één van deze lipsticks, maar er loopt momenteel wel een 1+1 actie bij Hema.
In Nederland betaal je € 4,50.
De verpakking van de Fluid Lipstick is een strakke verpakking met zwarte dop. De rest is doorzichtig, zo kan je de kleur van je lipstick goed zien.
Alle Fabulous Fluid Lipsticks zijn extra gesealed. Zo ben je zeker dat je lipstick nog niet gebruikt is.
Van links naar rechts:
02 – 04 – 05 – 08 – 12
De Fabulous Fluid Lipsticks lijken een beetje op lipglossjes omdat de verpakking en de applicator eigenlijk hetzelfde is. Alleen hebben deze dus de pigmentatie en dekking van een lipstick.
De applicators werken wel niet zo fijn, ze zijn redelijk hard om je lipstick mee aan te brengen. Dit had iets beter gekund.
De swatches op een rijtje, van links naar rechts:
02 – 04 – 05 – 08 – 12
Alle vloeibare lipsticks zijn erg goed gepigmenteerd en ik vind de kleurtjes er allemaal heel leuk uitzien!
De lipstick is wel een beetje waterig, ik had ze iets dikker verwacht. Maar ze zijn wel helemaal niet plakkerig!
02
Een mooie roze tint, wat donkerder met iets bruinigs erdoor.
04
Deze lijkt wel op 02, maar 04 is iets roziger en lichter van kleur. Vooral wanneer ik hem op heb zie ik duidelijk het verschil met de vorige.
05
Een mooie felle roze kleur dit! Perfect voor de warmere dagen. Hij knalt ook echt van mijn lippen als ik hem op heb.
Deze is wel iets lastiger aan te brengen dan de 2 vorige kleuren omdat deze lipstick iets wateriger is.
08
08 is al meer een oranje tint. Een lichte, maar toch ook felle kleur.
Als ik hem opheb valt het me op dat hij er anders uitziet in verschillend licht. Buiten is hij meer oranje, als ik in de badkamer sta is hij iets roziger.
Ook deze is wat lastiger aan te brengen omdat hij net als 05 wat wateriger is, hierdoor dekt hij ook wat slechter.
12
Als laatste koos is voor deze prachtige rode, 12. Een klassiek, dieprood.
Deze lipstick is echt fantastisch goed gepigmenteerd en dekt dus perfect.
Deze is weer minder waterig en brengt dus iets makkelijker aan.
Ik ben echt onder de indruk van de pigmentatie en dekking van deze vloeibare lipstick van Hema. Het aanbrengen vind ik iets minder handig, de applicator is niet zacht genoeg en de lipsticks zijn nogal dun. Ik moest echt denken aan verf toen ik ze op mijn lippen deed. Maar eens ze erop zitten, zien mijn lippen er wel prachtig uit. De kleur blijft een 3tal uurtjes zitten en dan moet je wel gaan bijwerken.
De Fabulous Fluid Lipsticks zijn in 12 verschillende kleurtjes te koop bij Hema.
Volg je me al op Bloglovin’ en Instagram?
16 reacties
Wat een mooie foto’s heb je gemaakt!
Dank je! 🙂
Wat een mooie foto’s heb je gemaakt!
Dank je! 🙂
Echt een heel erg mooi product! En inderdaad erg mooie foto’s, complimenten 😉
Bedankt!! 🙂
Echt een heel erg mooi product! En inderdaad erg mooie foto’s, complimenten 😉
Bedankt!! 🙂
Ze staan je allemaal prachtig!
Dank je! Ik vind ze ook stuk voor stuk erg mooi!
Ze staan je allemaal prachtig!
Dank je! Ik vind ze ook stuk voor stuk erg mooi!